TavsLORs ir uzsācis pieņemšanu Mārupes Doktorāts telpās!!!

Mūsu mērķis: Uz pacientu un ģimeni vērsta veselības aprūpe, uzlabojot Mārupes novada iedzīvotāju piekļuvi medicīnas pakalpojumiem.

Mārupes Doktorāts, SIA ir reģistrēta ārstniecības iestāžu reģistrā, tās kods ir 807600031

Esi vesels!

Mūsu mērķis: Uz pacientu un ģimeni vērsta veselības aprūpe, uzlabojot Mārupes novada iedzīvotāju piekļuvi medicīnas pakalpojumiem.

Mārupes Doktorāts, SIA ir reģistrēta ārstniecības iestāžu reģistrā, tās kods ir 807600031

Ja esat medicīnas speciālists un vēlaties pie mums strādāt, aicinām ar mums sazināties!!!

Papildus informācijai zvanīt:
29 454 844Neatliekamā palīdzība

NMP dienesta ārkārtas tālruni ‘113’
Primārā aprūpe

Esam gatavi nodrošināt visaptverošus, pieejamus un kvalitatīvus, uz pacientiem vērstus, medicīniskos pakalpojumus gādīgā un atbalstošā vidē.

IESTĀDES darba laiks

 • Pirmdiena- Piektdiena
  8.00-19.00
 • Sestdiena
  slēgts
 • Svētdiena
  slēgts
 • Konkrētu ārstu un speciālistu darba laikus skatīt sadaļā “speciālisti”

! SVARĪGA INFORMĀCIJA !

COVID-19 simptomi – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana.

Informācija par ārstniecības pakalpojumu pieejamību citās iestādēs- zvanot uz Nacionālā veselības dienesta bezmaksas tālruni 80001234. Darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.

KAS MĒS ESAM

Mēs esam

 • Lieliska komanda

 • Vide, kas draudzīga gan bērniem, gan cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

 • Pieejami piecas dienas nedēļā

 • Uz pacientu orientēti un uz vērtībām balstīti

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

Mārupes Doktorāts piedāvā augsti kvalificētus zobārstniecības pakalpojumus un laboratorijas pakalpojumus. Vairāk informācijas skatīt sadarbības partneru mājas lapā

Mēs atbalstām

Latvijas Audžuģimeņu biedrības paspārnē, 2018.gada vasarā, tika izauklēts ārpusģimenes aprūpes audžuģimeņu atbalsta centrs “Dzeguzēns”. Laikam ritot, mūsu centra ģimeņu skaits kļūst lielāks un paaugstinās iespēja kādam bēnam nokļūt ģimenē. Valsts finansējums atbalsta sniegšānā ir visai ierobežots, taču ne mazsvarīgs. Valsts finansē: atbalsta grupas; pilnveides un jauno audžuģieņu, un adoptētāju apmācības, kuras mēs kā centrs arī organizējam un nodrošinam; dažādu speciālistu konsultācijas, tai skaitā sociālā darbinieka. Aizbildņiem no valsts finansējuma tiek nodrošināti psihologa pakalpojumi un atbalsta grupas. Liels atbalsts mūsu aizbildņu un audžuģimenēm ir Latvijas Audžuģimeņu biedrības nodrošinātie atbalsta pasākumi (ģimeņu saliedēšanas pasākumi, ekskursijas, svētku svinēšanas pasākumi, atbalsts gatavojoties skolai un pārtikas grozi).

Ja esi topošā vai esošā audžuģimene, aizbildnis, topošais, vai esošais adoptētājs un vēlies saņemt mūsu centra, kā arī Latvijas Audžuģimeņu biedrības pakalpojumus un sniegto atbalstu, sazinies ar mums pa sekojošiem tālr. Nr., Latvijas Audžuģimeņu biedrības vadītāja Ilze Golvere 26004103; atbalsta centra “Dzeguzēns” koordinātore Aiva Baufale 22017139;
cijas skatīt sadarbības partneru mājas lapā .

Piesaki vizīti pie speciālista

Veic pierakstu pie ārsta sev un saviem tuviniekiem – IESTĀDES DARBA laikā TELEFONISKI!
TAGAD PIERAKSTU PIE ATSEVIŠĶIEM SPECIĀLISTIEM VAR VEIKT JEBKURĀ DIENNAKTS LAIKĀ ARĪ ELEKTRONISKI!